Aizsarglīdzeklis pret akmeņiem, pelēks (aerosols)

Artikuls: 6105 13.31

Produkts tiek izmantots redzamo transportlīdzekļa virsbūves detaļu aizsardzībai, kā piemēram: spoileri, sliekšņi, aizsargpaneļi utt. Paredzēts lai pasargātu detaļas no akmeņu sišanās nodarītajiem bojājumiem, koroziju, mitrumu. Produktu var izmantot arī automašīnu virsbūvju apstrādei pēc remontiem/avārijām utml.

Tilpums:

Uzdot jautājumu

Produkts ir viegli izsmidzināms/lietojams aizsarglīdzeklis pret akmeņiem , kas ir sinētisku sveķu bāzes kombinācija.  Izžuvusī plēve veido ļoti lipīgu aizsargslāni, ko uzklāj uz neapstrādātām vai lakotām metāliskām plāksnēm. Līdzeklis paredzēts virsmu aizsardzībai pret akmeņu sišanos, melnā krāsā, produkts ļoti labi pārklāj apstradājamo virsmu, augsta noturība pret koroziju, augsta noturības spēja un optimāla aizsardzība pret akmeņu sišanos. Produkts ļoti ātri žūst, tāpēc uz tā var uzklāt visas tradicionālās aizsardzības lakas jau pēc 10 minūšu žūšanas.

Īpašības
- labas pārklāšanas īpašības un noturība pret nodilumu
- var lietot uz PVC materiāliem
- var lietot uz mitrām virsmām
- augsta noturība pret abrazīvām vielām
- noturīgs pret šķīdinātājiem (pēc pilnīgas izžūšanas)
- lieliska aizsardzība pret akmeņu sišanos
- skaņu izolējošs efekts
- apstrādāto virsmu  var lakot arī slapju

Lietošana
Virsmām, kas paredzēta apstrādei jābūt pilnībā tīrām. Nepieciešams atbrīvoties no uz  virsmas esošās rūsas. Virsmām jābūt pilnībā sausām un attaukotām, maksimāli tīrām no putekļiem. Vislabāk ar produktu strādāt ir istabas temperatūrā. Pirms lietošanas kārtīgi sakratīt aerosolu. Kratīt tik ilgi kamēr, aerosolā esošā bumbiņa pārstāj veidot skaņu, pēc tam kratīt vēl 1 minūti. Izsmidzinot turēt aerosolu vertikāli, izsmidzināt plānā kārtā 20-30cm attālumā. Veidojoties biezākam slānim paaugstinās pretkorozijas aizsardzība. Tāpēc izsmidzināšanas procesu nepieciešams atkārtot lai sasniegtu vēlamo pretkorozijas aizsardzību. Apstrādājot automašīnas grīdu jeb apakšu, lai pasargātos no produkta notecēšanas - produkts jāizsmidzina ar krustošanās paņēmienu. Pēc lietošanas izsmidzināt produktu gaisā (aerosols jātur horizontāli) līdz aerosols izsmidzina tikai saspiesto gāzi (nevis produktu) lai iztīrītu izsmidzināšanas vārstu. Uzmanību! Neizsmidzināt produktu uz kustīgām detaļām un siltumam pakļautam daļām, kā piem., šarnīri, dzinējs, reduktors, izpūtējs, bremžu sistēma, kardāns utml. Vēlamā žāvēšana: Infrasarkanā žāvēšana vai siltuma telpas žāvēšana (60°C). Žāvēšana istabas temperatūrā ievērojami paildzina žāvēšanas laiku.