Aizsarglīdzeklis pret akmeņu sišanos (aerosols/melns)

Artikuls: 6109 13.31

Produktu izmanto auto redzamo detaļu aizsardzībai pret akmeņu sišanos, piemēram, spoileri, bamperi, kā arī šasijas detaļas - līdzeklis pasargā virsmas no korozijas un atgrūž mitrumu. Produkts izmantojams arī aizsargplastmasu papildus aizsardzībai pret akmeņu sišanos un koroziju, pielietojams arī automašīnu remontam pēc avārijām utml.

Tilpums:

Uzdot jautājumu

Izsmidzināms aizsargpārklājums uz sveķu bāzes. Izžuvusī aizsargplēve izcili pieķeras pie apstrādājamās virsmas un pasargā virsmu no akmeņu sišanās. Izcili pieķeras pie metāliskām un lakotām metāla virsmām. Līdzeklis ļoti labi pārklāj aizsargājamo virsmu un pasargā to no akmeņu sišanās nodarītajiem bojājumiem, pārklājums ir melnā krāsā, ļoti labs aizsarglīdzeklis pret virsmas koroziju un noturīgs pret nodilumu. Produkts ļoti ātri žūst, to var pārklāt ar tradicionālajām lakām jau pēc 10 minūtēm.

Īpašības
- ļoti labas uzklāšanas īpašības un noturība pret nodilumu
- saderīgs ar PVC materiāliem
- noturīgs pret šķīdinātajiem (pēc pilnīgas izžūšanas)
- var uzklāt laku vēl neizšuvušam aizsargpārklājumam
- pēc nožūšanas var slīpēt
- viegli pārklājums ar dažādām lakām (pēc izžūšanas)
- lieliska aizsardzība pret akmeņu sišanos ar skaņu izolējošu efektu
- noturīgs pret UV stariem

Lietošana
Virsmām, kas paredzēta apstrādei jābūt pilnībā tīrām. Nepieciešams atbrīvoties no uz  virsmas esošās rūsas. Virsmām jābūt pilnībā sausām un attaukotām, maksimāli tīrām no putekļiem. Vislabāk ar produktu strādāt ir istabas temperatūrā. Pirms lietošanas kārtīgi sakratīt aerosolu. Kratīt tik ilgi kamēr, aerosolā esošā bumbiņa pārstāj veidot skaņu, pēc tam kratīt vēl 1 minūti. Izsmidzinot turēt aerosolu vertikāli, izsmidzināt plānā kārtā 20-30cm attālumā. Veidojoties biezākam slānim paaugstinās pretkorozijas aizsardzība. Tāpēc izsmidzināšanas procesu nepieciešams atkārtot lai sasniegtu vēlamo pretkorozijas aizsardzību. Apstrādājot automašīnas grīdu jeb apakšu, lai pasargātos no produkta notecēšanas - produkts jāizsmidzina ar krustošanās paņēmienu. Pēc lietošanas izsmidzināt produktu gaisā (aerosols jātur horizontāli) līdz aerosols izsmidzina tikai saspiesto gāzi (nevis produktu) lai iztīrītu izsmidzināšanas vārstu. Uzmanību! Neizsmidzināt produktu uz kustīgām detaļām un siltumam pakļautam daļām, kā piem., šarnīri, dzinējs, reduktors, izpūtējs, bremžu sistēma, kardāns utml. Vēlamā žāvēšana: Infrasarkanā žāvēšana vai siltuma telpas žāvēšana (60°C). Žāvēšana istabas temperatūrā ievērojami paildzina žāvēšanas laiku.