Aizsarglīdzeklis pret akmeņu sišanos, melns (aerosols)

Artikuls: 6111 7.62

Produkts paredzēts automašīnu apakšu/grīdu apstrādei pēc metināšanas darbiem/remonta. Paredzēts arī stūres mehānismu aizsardzībai.

Tilpums:

Uzdot jautājumu

Pretkorozijas aizsardzības līdzeklis automašīnu apakšām/grīdām uz bituma/sveķu bāzes. Līdzeklis ir tiksotropu maisījums, kas sastāv no bitumu maisījuma, sintētisko sveķu maisījuma, kā arī dažādi šķīdinātāji un speciāli inhibitori. Pēc izžūšanas produkts veido elastīgu aizsargplēvi, kas pasargā virsmu no apkārtējās vides ietekmes un korozijas un no uz ceļa izbērtās sāls.

Īpašības
- laba pretkorozijas aizsardzība
- pasargā no apkārtējās vides ietekmes un pasargā no agresīvas vides ietekmes
- izcila stingrība
- augsta nodilumizturība
- pasargā no akmeņu sišanās

Lietošana
Virsmām, kas paredzēta apstrādei jābūt pilnībā tīrām. Nepieciešams atbrīvoties no uz  virsmas esošās rūsas. Virsmām jābūt pilnībā sausām un attaukotām, maksimāli tīrām no putekļiem. Vislabāk ar produktu strādāt ir istabas temperatūrā. Pirms lietošanas kārtīgi sakratīt aerosolu. Kratīt tik ilgi kamēr, aerosolā esošā bumbiņa pārstāj veidot skaņu, pēc tam kratīt vēl 1 minūti. Izsmidzinot turēt aerosolu vertikāli, izsmidzināt plānā kārtā 20-30cm attālumā. Veidojoties biezākam slānim paaugstinās pretkorozijas aizsardzība. Tāpēc izsmidzināšanas procesu nepieciešams atkārtot lai sasniegtu vēlamo pretkorozijas aizsardzību. Apstrādājot automašīnas grīdu jeb apakšu, lai pasargātos no produkta notecēšanas - produkts jāizsmidzina ar krustošanās paņēmienu. Pēc lietošanas izsmidzināt produktu gaisā (aerosols jātur horizontāli) līdz aerosols izsmidzina tikai saspiesto gāzi (nevis produktu) lai iztīrītu izsmidzināšanas vārstu. Uzmanību! Neizsmidzināt produktu uz kustīgām detaļām un siltumam pakļautam daļām, kā piem., šarnīri, dzinējs, reduktors, izpūtējs, bremžu sistēma, kardāns utml. Vēlamā žāvēšana: Infrasarkanā žāvēšana vai siltuma telpas žāvēšana (60°C). Žāvēšana istabas temperatūrā ievērojami paildzina žāvēšanas laiku.
Neizsmidzināt produktu uz izpūtējiem , citām karstām detaļām un bremžu sistēmām!