Dobumu aizsardzības līdzeklis

Artikuls: 6115 12.70

Paredzēts lietošanai auto-servisos. Paredzēts automašīnu dobumu aizsardzībai pret koroziju, izmanto arī jaunām automašīnām lai uzlabotu pretkorozijas aizsardzības slāņa funkcionalitāti. Izmantojot līdzekli automašīnas grīdu var apstrādāt ar izcilu pretkorozijas aizsardzības līdzekli un padarīt auto apakšu "kā jaunu"

Tilpums:

Uzdot jautājumu

Dobumu aizsardzības līdzeklis (balts/caurspīdīgs) ir uz šķīdinātaju bāzes, paredzēts aizsardzībai pret koroziju automašīnas dobumos. Tas ir viegls tiksotropisks aerosols ar labām izsmidzināšanas īpašībām, ko viegli var izsmidzināt vietās, kur ir grūti piekļūt (sliekšņos un citās metālisku detaļu starpās)- pateicoties korķī iestrādātai caurulītei. Produkts ir balts/caurspīdīgs. Produkts satur ļoti koncentrētu rūsas inhibitoru. Viegli izsmidzināms, viegli izmidzināms vietās, kur ir grūti piekļūt, piemēram, metinājuma šuves utml. Kad produkts pilnībā izžuvis, tas veido noturīgu, pastāvīgi mīkstu, ūdens necaurlaidīgu, gaiši brūnu aizsargslāni.

Īpašības
- laba karstumizturība
- izcila pretkorozijas aizsardzība
- atgrūž mitrumu
- pasargā no kodīgām vielām

Lietošana
Pirms apstrādes virsma pilnībā jānotīra no rūsas. Izsmidzinātāja pagarinājums paredzēts lai līdzekli varētu izsmidzināt vietās, kur ir grūti piekļūt. Produktam jābūt istabas temperatūrā. Pirms lietošanas kārtīgi sakratīt, kad aerosolā esošā bumbiņa vairs nerada skaņu, kratīt produktu vēl vienu minūti un tad produkts ir gatavs lietošanai. Izsmidzinot turēt aerosolu vertikāli, izsmidzināt plānā kārtā 20-30cm attālumā. . Pēc lietošanas izsmidzināt produktu gaisā (aerosols jātur horizontāli) līdz aerosols izsmidzina tikai saspiesto gāzi (nevis produktu) lai iztīrītu izsmidzināšanas vārstu.