Grīdu apstrādes līdzeklis (melns) (aerosols)

Artikuls: 6113 10.29

Produkts tiek izmantots krāsotu un nekrāsotu virsmu apstrādei. Paredzēts automašīnu virsbūves apstrādei vai pēc grīdas remonta, vai PVC/Gumijas materiālu funkcionalitātes uzlabošanai. Produktu izmanto automašīnu detaļu apstrādei pie kurām ir grūti piekļūt, piemēram, (dažādi stūri, zem sliekšņu rajonos utml, kur sastopama rūsa)

Tilpums:

Uzdot jautājumu

Produkts ir bitumenu nesaturošs, šķīdinātāju sajaukums uz gumijas un sveķu bāzes - paredzēts automašīnu apakšu apstrādei. Kad produkts pilnībā izžuvis, tas veido elastīgu aizsargslāni, kas ir noturīgs pret abrazīvām vielām un nodrošina izcilu aizsardzību pret koroziju un akmens sišanās ietekmi. Produkts ir ātri žūstošs un ar ļoti labām noturības īpašībām. Pārklājumu var pārkrāsot uzreiz pēc nožūšanas.

Īpašības
- elastīgs aizsargslānis
- var pārkrāsot pēc izžūšanas
- zema produkta izgarošana apstrādes laikā
- izcila aizsardzība pret akmeņu sišanos
- ātri žūstošs

Lietošana
Virsmām, kas paredzēta apstrādei jābūt pilnībā tīrām. Nepieciešams atbrīvoties no uz  virsmas esošās rūsas. Virsmām jābūt pilnībā sausām un attaukotām, maksimāli tīrām no putekļiem. Vislabāk ar produktu strādāt ir istabas temperatūrā. Pirms lietošanas kārtīgi sakratīt aerosolu. Kratīt tik ilgi kamēr, aerosolā esošā bumbiņa pārstāj veidot skaņu, pēc tam kratīt vēl 1 minūti. Izsmidzinot turēt aerosolu vertikāli, izsmidzināt plānā kārtā 20-30cm attālumā. Veidojoties biezākam slānim paaugstinās pretkorozijas aizsardzība. Tāpēc izsmidzināšanas procesu nepieciešams atkārtot lai sasniegtu vēlamo pretkorozijas aizsardzību. Apstrādājot automašīnas grīdu jeb apakšu, lai pasargātos no produkta notecēšanas - produkts jāizsmidzina ar krustošanās paņēmienu. Pēc lietošanas izsmidzināt produktu gaisā (aerosols jātur horizontāli) līdz aerosols izsmidzina tikai saspiesto gāzi (nevis produktu) lai iztīrītu izsmidzināšanas vārstu. Uzmanību! Neizsmidzināt produktu uz kustīgām detaļām un siltumam pakļautam daļām, kā piem., šarnīri, dzinējs, reduktors, izpūtējs, bremžu sistēma, kardāns utml. Vēlamā žāvēšana: Infrasarkanā žāvēšana vai siltuma telpas žāvēšana (60°C). Žāvēšana istabas temperatūrā ievērojami paildzina žāvēšanas laiku
Neizsmidzināt produktu uz izpūtējiem , citām karstām detaļām un bremžu sistēmām!