Grundierfuller - Gruntskrāsa

Artikuls: 6047 20.46

Gruntēšanas un krāsošanas darbiem. Alumīnija, cinkota metāla lokšņu, un plastmasas detaļu gruntēšanai. Var tikt krāsots ar visām standarta automašīnu krāsošanas sistēmām. Kalpo kā pamats visām LIQUI MOLY līmēm.

Tilpums:

Uzdot jautājumu

Daudzfunkcionāls gruntēšanas līdzeklis krāsošanas darbiem. Augstais cietvielu saturs nodrošina optimālus rezultātus arī mazos remontdarbos. Idēals pielietošanai nelielu laukumu krāsošanas remontdarbiem, īpaši slīpējamām virsmām. Lieliskas uzklāšanas un pieķeršanās īpašības. Pasargā virsmu no korozijas. Izmantojams arī uz alumīnija, kā arī cinkota metāla virsmām. Izcili izolē slīpējamās malas.

Īpašības
- grunti var krāsot
- lieliskas pārklāšanas īpašības
- ātri žūstošs
- lieliska pretkorozijas aizsardzība
- teicama saķere ar virsmu
- ekonomisks lietošanā, savas koncentrācijas dēļ

Lietošana
Apstrādājamām virsmām jābūt pilnībā attīrītām no rūsas, netīrumiem un taukvielām, tām jābūt sausām. Pirms lietošanas kārtīgi sakratīt iepakojumu vismaz 2 minūtes. Izsmidzināt uz virsmas 15-20cm attālumā. Uzklāt riņķveida kustībā, vai vairākkārt krusteniskā kustībā ar starplaikiem. Pēc izžūšanas (10-15min) var pārkrāsot ar visām standarta automašīnu krāsā. Pēc lietošanas izsmidziniet līdzekli pilnībā, līdz aerosols izsmidzina tikai saspiesto gāzi.