Vaska aizsardzības līdzeklis pret rūsu , brūns/caurspīdīgs (Aerosols)

Artikuls: 6103 10.29

Produktu uzklāšanai, galvenokārt izmanto pēc automašīnu grīdu metināšanas darbiem un īpašu virsmu fināla apstrādei uz PVC, PVH un vaska bāzes, kā arī bitumena un kaučuka vai sveķu bāzes. Ar produktu var apstrādāt arī ritošās daļas, kā piemēram, atsperes, amortizatorus, piekares detaļas, un citu mehānismus. Apstrāde nodrošina optimālu aizsardzību pret koroziju.

Tilpums:

Uzdot jautājumu

Produkts ir sķīdinātājus saturošs līdzeklis, ko izmanto pretrūsas aizsargpārklājuma uzklāšanai. Produkta bāzes: vasks, sveķi, šķīdinātaji un speciālie inhibitori. Pateicoties izcilajām plūšanas īpašībām produkts lieliski iekļūst metinājuma šuvju caurumos, kur īpaši nepieciešama aizsardzība pret koroziju. Pēc izsmidzināšanas un izžūšanas produkts veido pretrūsas aizsargplēves slāni, kas ļoti labi piekļaujas pasargājamai virsmai. Produkts uzreiz neiztek/nepazūd no uzklāšanas virsmas. Produktu lieto preventīvai un profilaktiskai aizsardzībai pēc metināšanas darbiem utml. Produkts lietojams arī lauksaimniecības, celtniecības tehnikās utm

Īpašības
- labas plūšanas, lipības īpašības
- veido aizsargplēvi
- noturīga pretkorozijas aizsardzība
- neveido lieku produkta izgarošanu vai izplūšanu

Lietošana
Virsmas pirms apstrādes kārtīgi jānotīra. Jābūt notīrītai rūsai. Virsmām jābūt tīrām, sausām, tīrām un ļoti svarīgi lai nebūtu putekļainas. Produktu vislabāk izmantot istabas temperatūrā. Pirms lietošanas kārtīgi sakratīt aerosolu. Turot aerosolu vertikāli izsmidzināt līdzekli aptuveni 20-30cm attālumā no virsmas. Pretkorozijas aizsardzība palielinās, palielinoties uzklātā produkta slānim. Šī iemesla dēļ uzklāšana jāveic vairākkārt ar īsiem starplaikiem.