Bremžu šķidrums Bremsflüssigkeit DOT 5.1

Artikuls: 3092 5.28

Liqui Moly DOT 5.1 bremžu šķidrums ir ideāli piemērots visām bremžu disku un trumuļu bremžu sistēmām, kā arī automašīnu sajūgiem. Sekojiet līdzi automašīnas ražotāja norādījumiem!

Tilpums:

Uzdot jautājumu

Liqui Moly DOT 5.1 bremžu šķidrums ir pilnībā sintētisks uz glikola ēteriem, alkilpoliglikoliem un glikola ēteriem bāzēts šķidrums.  Satur inhibitorus lai novērstu koroziju bremžu sistēmā  un nepieļautu oksidēšanos pie augstām temperatūrām. Tas nozīmē, ka bremžu šķidrums nepieļauj skābju saturošu produktu rašanos, kas izsauktu sistēmas koroziju un bojājumus. Liqui Moly Bremžu šķidrums DOT 5.1 ir speciāli izstrādāts lai garantētu drošu bremzēšanu, pagarinātu bremžu sistēmu un citu iesaistīto komponenšu ekspluatācijas laiku. Liqui Moly Bremžu šķidrumam DOT 5.1 ir augsta viršanas temperatūra un tas nodrošina pilnīgu bremžu darbību ilgtermiņā(nepieļauj bremžu sistēmas pārkaršanu). Liqui Moly DOT 5.1 bremžu šķidrums. Ideāli piemērots ABS bremžu drošības sistēmām

Īpašības
- Lieliskas viskozitātes īpašības
- Izcila stabilitāte pie augstām temperatūrām
- Viegli sajaucams ar citiem augstas kvalitātes sintētiskiem bremžu šķidrumiem
- Nodrošina eļļošanu pie augstām temperatūrām, visā hidraulisko bremžu sistēmā
- Izcila aizsardzība pret tvaika burbuļu veidošanos
- Teicama saderība ar elastomēru
- Teicama eļļošana pie zemām temperatūrām
- Ārkārtīgi augsts viršanas punkts

Lietošana
Liqui Moly DOT 5.1 bremžu šķidrumu var lietot visās parastajās automašīnu/motociklu bremžu sistēmās. Liqui Moly DOT 5.1 bremžu šķidrums ir sajaucams ar visiem augstas kvalitātes sintētiskiem bremžu šķidrumiem.  Optimāla bremžu šķidruma darbība ir nodrošināta tikai tad kad lieto tikai Liqui Moly DOT 5.1 bremžu šķidrumu (bez piejaukumiem). Ieteicams lietot bremžu šķidrumu pēc automašīnas ražotāja noteiktajām specifikācijām.

Specifikācijas:

FMVSS 116 DOT 3
FMVSS 116 DOT 4
FMVSS 116 DOT 5.1
ISO 4925 Class 3
ISO 4925 Class 4
ISO 4925 Class 5.1
SAE J 1703
SAE J 1704

LIQUI MOLY iesaka šo produktu transporta līdzekļiem, kuriem ir nepieciešamas sekojošas specifikācijas: