Bremžu šķidrums Bremsflüssigkeit SL6 DOT 4

Artikuls: 3086 10.84

Ideāli piemērots visu mehānisko transportlīdzekļu hidrauliskajās bremzēs un to sajūgiem, kuriem ir ražotāja noteikts sintētiskais bremžu šķidrums. Ideāli piemērots transportlīdzekļiem, kas aprīkoti ar drošības sistēmām, kā piemēram, ESP / DSC, ABS un / vai ASR.

Pievērst uzmanību auto ražotāja norādījumiem!

Tilpums:

Uzdot jautājumu

Liqui Moly SL6 DOT 4 ir sintētisks uz glikola ēteriem,un borskābes estera bāzēts bremžu šķidrums. Tas aiztur arī efektīvus korozijas inhibitorus un antioksidantu piedevas. Bremžu šķidrums ir īpaši izstrādāts lai pagarinātu visu mehānisko transportlīdzekļu hidraulisko bremžu un sajūga sastāvdaļu ekspluatācijas mūžu. Liqui Moly SL6 DOT 4 ir augsta viršanas temperatūra un tas nodrošina pilnīgu bremžu darbību ilgtermiņā(nepieļauj bremžu sistēmas pārkaršanu). Speciālas piedevas bremžu šķidrumā samazina gaisa burbuļu veidošanos bremžu sistēmā.  Liqui Moly SL6 DOT 4 īpaši piemērots bremžu sistēmām, kas aprīkotas  modernajām drošības  sistēmām,kā piemēram, ESP/DSC, ABS un vai ASR.

Īpašības
- Izcila termiskā stabilitāte
- Izcila aizsardzība pret tvaika burbuļu veidošanos
- Teicama saderība ar elastomēru
- Sajaucams ar augstas kvalitātes sintētiskiem bremžu šķidrumiem
- Nodrošina izcilu eļļošanu pie ļoti augstām(ļoti augsta viršanas temperatūra) un ļoti zemām temperatūrām

Lietošana
Liqui Moly SL6 DOT 4 bremžu šķidrumu var lietot visās parastajās automašīnu bremžu šķidruma sistēmās. Liqui Moly SL6 DOT 4 bremžu šķidrums ir sajaucams ar visiem augstas kvalitātes sintētiskiem bremžu šķidrumiem.  Optimāla bremžu šķidruma darbība ir nodrošināta tikai tad, kad lieto tikai Liqui Moly SL6 DOT 4 bremžu šķidrumu (bez piejaukumiem). Bremžu šķidrums ir higroskopisks, tāpēc tas ir obligāti jāuzglabā cieši noslēgtos konteineros. Ieteicams lietot bremžu šķidrumu pēc automašīnas ražotāja noteiktajām specifikācijām.

Specifikācijas:

FMVSS 116 DOT 3 
FMVSS 116 DOT 4 
ISO 4925 Class 6 
SAE J 1703 
SAE J 1704

LIQUI MOLY iesaka šo produktu transporta līdzekļiem, kuriem ir nepieciešamas sekojošas specifikācijas:

Audi 501 14 (TL 766-Z) 
BMW QV 34 001 
GM Europe GMW 3356 
Seat 501 14 (TL 766-Z) 
Skoda 501 14 (TL 766-Z) 
VW 501 14 (TL 766-Z)