Dzesēšanas šķidrums Kühlerfrostschutz KFS 12++

Artikuls: 21134 8.69

Dzinējiem, kas izgatavoti no čuguna, alumīnija vai kombinācijā čuguns/alumīnijs, kā arī dzesēšanas sistēmām ar alumīnija un/vai vara sakausējumu. Īpaši visu sakausējumu dzinējiem, kam ir nepieciešama īpaša alumīnija aizsardzība pret augstām temperatūrām. Paredzēts vieglajiem automobiļiem, kravas automobiļiem, autobusiem, lauksaimniecības mašīnām, kā arī stacionārajiem dzinējiem un ierīcēm, kam nepieciešams šādas kvalitātes dzesēšanas šķidrums.

Tilpums:

Uzdot jautājumu

Aktīvo vielu kombinācija, kas veidota izmantojot mūsdienīgu, uz hibrīda tehnoloğijām balstītu inhibitoru izvēli. Piedāvā aizsardzību pret aizsalšanu, koroziju un pārkaršanu. Amīnu, nitrītu un fosfātu nesaturošs dzesēšanas šķidrums, kura pamatā ir etilēnglikols.

Īpašības
- izturīga aizsardzība pret koroziju
- nesatur amīnus, borātus, nitrītus, fosfātus
- aizsargā pret pārkaršanu

Lietošana
Iztīriet dzesēšanas sistēmu ar LIQUI MOLY radiatoru tīrītāju (artikula nr. 3320). Iztukšojiet dzesēšanas sistēmu un izskalojiet ar lielu daudzumu ūdens. Iepildiet dzesēšanas šķidrumu KFS 12++  un ūdeni atbilstoši sajaukšanas tabulai. Šim nolūkam iesakām destilētu ūdeni. Atkarībā no ūdens cietības un kvalitātes (cietība nav lielāka par 3,566 mmol/l ), ir iespējama atšķaidīšana ar krāna  ūdeni. Iznīcināšana saskaņā ar normatīvo aktu prasībām. Maiņas intervāls atbilstoši ražotāja norādījumiem. Uzglabāt tikai neatšķaidītu. Sajaukt ar šķīdinātāju, kura pamatā ir etilēnglikols.

Specifikācijas:

LIQUI MOLY iesaka šo produktu transporta līdzekļiem, kuriem ir nepieciešamas sekojošas specifikācijas:

Audi TL-774 G = G12++
MAN 324 Typ Si-OAT
MB 325.5
Seat TL-774 G = G12++
Škoda TL-774 G = G12++
Volkswagen TL-774 G = G12++