Dzesēšanas šķidrums Kühlerfrostschutz KFS 13

Artikuls: 21139 8.97

Dzinējiem, kas izgatavoti no čuguna, alumīnija vai kombinācijā no abiem izejmateriāliem, kā arī  dzesēšanas sistēmām ar alumīnija un/vai vara sakausējumu. Īpaši visiem dzinējiem, kuriem ir nepieciešama speciāla alumīnija aizsardzība pret augstām temperatūrām. Vieglajiem automobiļiem, kravas automobiļiem, autobusiem, lauksaimniecības mašīnām, kā arī stacionāriem  dzinējiem un ierīcēm, kam nepieciešams šādas kvalitātes dzesēšanas  šķidrums.

Tilpums:

Uzdot jautājumu

Aktīvo vielu kombinācija, kas balstīta uz hibrīdu tehnoloģiju. Piedāvā aizsardzību pret sasalšanu,  koroziju un pārkaršanu visā dzinēja kalpošanas laikā. Nesatur amīnus, borātus, nitrītus un fosfātus. Dzesēšanas  šķidrums uz etilēna un glikola bāzes.

Īpašības
- nesatur amīnus, borātus, nitrītus, fosfātus
- izcila aizsardzība pret koroziju
- nodrošina aizsardzību pret pārkaršanu
- nekatīgs videi

Lietošana
Iztīriet dzesēšanas sistēmu ar LIQUI MOLY radiatoru tīrītāju (artikula nr. 3320). Iztukšojiet dzesēšanas sistēmu un izskalojiet ar lielu daudzumu ūdens. Piepildiet ar dzesēšanas  šķidrumu  KFS 13 un ūdeni,  atbilstoši sajaukšanas tabulai.  Šim nolūkam iesakām destilētu ūdeni. Atkarībā no ūdens cietības  un kvalitātes (cietība nav lielāka par 3,566 mmol/l), atšķaidīšana ar krāna ūdeni arī ir iespējama.  Iznīcināšana saskaņā ar normatīvo aktu prasībām. Maiņas intervāls atbilstoši ražotāja norādījumiem Uzglabāt tikai neatšķaidītu. Sajaukt ar šķīdinātāju, kuru pamatā ir etilēnglikols.

Specifikācijas:

LIQUI MOLY iesaka šo produktu transporta līdzekļiem, kuriem ir nepieciešamas sekojošas specifikācijas:

Audi TL-774 J = G13
Seat TL-774 J = G13
Škoda TL-774 J = G13
Volkswagen TL-774 J = G13