Dzesēšanas šķidrums Kühlerfrostschutz KFS 33

Artikuls: 21130 8.86

Dzinējiem, kas izgatavoti no čuguna, alumīnija vai arī dzesēšanas sistēmām ar alumīnija un vara sakausējumu. Vieglajiem automobiļiem, kravas automobiļiem autobusiem, lauksaimniecības mašīnām, kā arī stacionāriem dzinējiem un ierīcēm, kam nepieciešams šādas kvalitātes  dzesēšanas šķidrums. 

Tilpums:

Uzdot jautājumu

Etilēna aktīvo vielu kombinācija ar glikolu. Ar īpašu prasmi izstrādāts OAT inhibitoru komplekts. Nodrošina aizsardzību pret salu, koroziju un pārkaršanu. Nesatur  amīnus, nitrītus, fosfātus, borātus un silikātus. Pievienojot pareizu ūdens daudzumu, nodrošina  uzticamu transportlīdzekļa veiktspēju  visu  gadu. 

Īpašības
- izcila aizsardzība pret koroziju
- nesatur amīnus, borātus, nitrītus, fosfātus un silikātus
- aizsargā pret pārkaršanu
- neļauj dzesēšanas sistēmai sasalt

Lietošana
Iztīriet dzesēšanas sistēmu ar LIQUI MOLY radiatoru tīrītāju (artikula nr. 3320).  Iztukšojiet  dzesēšanas sistēmu un izskalojiet ar lielu daudzumu ūdens. Piepildiet dzesēšanas sistēmu  ar dzesēšanas  šķidrumu KFS 33 un ūdeni, atbilstoši sajaukšanas tabulai.  Šim  nolūkam iesakām  destilētu ūdeni.  Atkarībā no ūdens cietības un kvalitātes  (cietība nav  lielāka  par   3,566  mmol/l)  atšķaidīšana ar krāna ūdeni arī  ir iespējama. Iznīcināšana saskaņā ar normatīvo aktu prasībām. Maiņas intervāls atbilstoši ražotāja norādījumiem. Uzglabāt  tikai neatšķaidītu.  Sajaukt ar šķīdinātāju bez silikāta, kura pamatā ir etilēnglikols.

Specifikācijas:

LIQUI MOLY iesaka šo produktu transporta līdzekļiem, kuriem ir nepieciešamas sekojošas specifikācijas:

Peugeot, Citroën PSA B71  5110;
Toyota Motor Corporation (TMC).