Marine Motor Innenkonservierer

Artikuls: 25033 11.39

Nodrošina ilgtermiņa uzglabāšanu visu 2-taktu, 4-taktu dzinēju, jūras/ūdens transporta dīzeļa dzinējiem, kā arī kuģu montāžas vienībām un to sūkņiem.

Tilpums:

Uzdot jautājumu

Ilgtermiņa aizsardzība pret koroziju degkamerā, cilindra sienās, uz virzuļiem,  kā arī virzuļu gredzeniem. Nodrošina vieglu dzinēja iedarbināšanu, pēc ilgāka uzglabāšanas laika.

Īpašības
- Izcila aizsardzība pret koroziju
- Ilgstoša ietekme
- Vienkārši lietojams

Lietošana
Konservantu pievieno dzinējam izskrūvējot aizdedzes sveces, karburatoru vai sprauslas, un iepildot to caur to ieskrūvēšanas vietām.
2-taktu dzinējam – Noņemiet gaisa filtru, dzinējam darbojoties zemos apgriezienos smidziniet piedevu karburatorā 10-20 sekundes. Izslēdziet dzinēju un izskrūvējiet aizdedzes sveci/sveces, iesmidziniet konservantu cilindrā 5-10sekundes (atkarībā no cilindra izmēra).  Darbiniet dzinēju (bez degvielas) , veiciet pāris apgriezienus, ieskrūvējiet atpakaļ aizdzedzes sveci, gaisa filtru,  un dzinējs ir gatavs ilgai uzglabāšanai.
4-taktu dzinējam – Izskrūvējiet aizdedzes sveces, iešprices sprauslas vai kvēlsveces un iesmidziniet konservantu 5-10 sekundes (atkarīgs no cilindra izmēra). Darbiniet dzinēju (bez degvielas) ar starteri vai roku,veiciet pāris apgriezienus . Ieskrūvējiet aizdedzes sveces, iešprices sprauslas un kvēlsveces un dzinējs ir gatavs ilgai uzglabāšanai