MARINE UNIVERSAL-REINIGER K

Artikuls: 25073 15.60

Universāls, spēcīgs tīrīšanas līdzeklis ļoti netīrām laivām. Pielietojams uz apstrādātām un neapstrādātām plastikāta virsbūvēm, GFRP virsbūvēm,  gēla pārklātām plastikāta virsmām, auduma mīkstajām virsmām, misiņotām virsmām, alumīnijam, nerūsējošajam tēraudam, hroma pārklātām detaļām, gumijai, kā arī krāsotām detaļām un lakotam kokam.

Tilpums:

Uzdot jautājumu

Bioloģiski noārdāms tīrīšanas līdzeklis, ar izcilu veiktspēju.  Šķīdina pat ilgi nosēdušos netīrumus,  piemēram, ilgi netīrītas, tumšas notekūdeņu renes,  putnu izkārnījumi, dažādas švīkas no apaviem.  Novērš dažādu netīrumu nosēšanos līdz ar to uztur un atjauno laivas/kuģa vērtību. Ļoti ekonomiski lietojams pateicoties precīzajām un efektīvajām vielu koncentrācijām produktā. Bioloģiski noārdāms saskaņā ar Ūdens Apdraudējuma Kategoriju (Vācija) 1.

Īpašības
- Viegli šķīdina noturīgus netīrumus
- Zems putošanas līmenis
- Augsta materiālu saderība
- Bioloģiski noārdāms

Lietošana
Nomazgājiet virsbūvi vai tīrāmo virsmu ar tīru ūdeni, tad uzsmidziniet vai ieberziet ar sūkli nepieciešamo līdzekļa daudzumu uz tīrāmās virsmas.  Ja netīrumi ir noturīgi izmantojiet birsti. Noskalojiet tīrīšanas atlikumus  ar spēcīgu ūdens strūklu. Lai izvairītos no kaļķa nosēdumiem vēlams virsbūvi noslaucīt ar salveti, sausu drānu vai mikrošķiedras lupatiņu.  Piemērots arī augstspiediena tīrīšanas ierīcēs.  Ikdienas tīrīšanai izmantot atšķaidīt koncentrātu attiecībā 1:20 ar tīru ūdeni, ja netīrumi ir ļoti noturīgi tad iesakām koncentrātu šķaidīt attiecībā 1:8 līdz 1:12.