Motocikla ādas apģērba kopšanas līdzeklis

Artikuls: 1601 13.30

Ādas apdarēm, kas izgatavotas no gludas, dabīgās ādas piem., seglu somas, somas, ādas apģērbi, automašīnu vai motociklu sēdekļi utt.

Tilpums:

Uzdot jautājumu

Emulsija, kas izgatavota no augstas kvalitātes dabīgām un sintētiskām vielām var lietot visu veidu ādas apdarēm apģērbiem un citiem izstrādājumiem. Ādai  tiek piešķirts maigs un spīdīgs aizsargslānis. Arī lietotas ādas apdares virsmas kļūst vienmērīgākas un elastīgākas, lietojot šo kopšanas līdzekli.  Regulāri lietojot produktu tiek novērsta priekšlaicīga krāsas izbalēšana, tiek pastiprināts ādas ārējais izskats, kā arī pagarināts kalpošanas laiks. Līdzeklis nesatur krāsvielas, līdz ar to to var lietot arī uz gaišas krāsas ādas toņiem. Tumšākus traipus no gaišas ādas vislabāk ir notīrīt ar LIQUI MOLY ‘Universal Cleaner’ (1653), un tad apstradāt ar šo produktu.

Īpašības
- Lieliska ilgtermiņa aizsardzība
- Pasargā ādas apdares no plaisāšanas
- Saglabā ādu elastīgu

Lietošana
Ja nepieciešams notīriet ādas apdari, noslaukiet to un ļaujiet tai pilnībā nožūt.  Pirms lietošanas kārtīgi sakratiet kopšanas līdzekli. Uzklājiet līdzekli plānā kārtā uz mīkstas drāniņas un ieberziet līdzekli ādā ar apļveida kustībām, ar vienmērīgu spiedienu. Nav piemērots zamšam.