Motorbike 2T Basic Scooter Street

Artikuls: 1619 10.90

Speciāli izstrādāta divtaktu dzinējiem (motorolleriem/skūteriem) ar gaisa vai šķidruma dzesi, kas pakļauti nelielai un lielai slodzei. Paredzēts dzinējiem ar atsevišķo eļļošanas sistēmu, gan sajaucot to kopā ar benzīnu degvielas tvertnē. Sajaukšanas attiecība līdz pat 1:50. Sekot līdzi ražotāja noteiktajam eļļas daudzumam degvielā un atbilstoši ekspluatācijas instrukcijai!

Tilpums:

Uzdot jautājumu

Augstas kvalitātes pussintētiska 2-taktu motoreļļa, kas paredzēta 2-taktu dzinējiem (motorolleriem/skūteriem) ar gaisa un šķidruma dzesēšanas sistēmām. Īpaši izvēlētās minerālās bāzes eļļas un piedevas garantē divtaktu dzinēja drošību ikdienas braukšanas slodzēm.

Īpašības
- Augsta nodilumizturība
- Uztur aizdedzes sveces tīras visos braukšanas apstākļos
- Novērš jaunu nosēdumu veidošanos un iztīra esošos
- Izcila aizsardzība pret korozijas veidošanos dzinējā

Lietošana
Lai sajauktu eļļu kopā ar benzīnu vienkārši ielejiet to motocikla/skūtera degvielas tvertnē atbilstoši ražotāja noteiktajai attiecībai, tad iepildiet benzīnu. (degvielu ar eļļu var sajaukt arī citās sertificētās tvertnēs ar United Nation (UN) marķējumu). Atsevišķai eļļošanai sistēmai eļļa jāielej eļļas traukā. Sekot līdzi ražotāja noteiktajam eļļas daudzumam degvielā un atbilstoši ekspluatācijas instrukcijai!

Specifikācijas:

API TC
ISO L-EGB
JASO FB

LIQUI MOLY iesaka šo produktu transporta līdzekļiem, kuriem ir nepieciešamas sekojošas specifikācijas: