Motorbike 2T Synth Street Race

Artikuls: 1505 16.80

Speciāli izstrādāta 2-taktu dzinējiem (motorolleriem/skūteriem)  ar gaisa vai šķidruma dzesi, kas pakļauti ekstremāliem ekspluatācijas apstākļiem – motosportam. Paredzēts dzinējiem ar atsevišķo eļļošanas sistēmu, gan sajaucot to kopā ar benzīnu degvielas tvertnē. Sajaukšanas attiecība līdz pat  1:100. Sekot līdzi ražotāja noteiktajam eļļas daudzumam degvielā un atbilstoši ekspluatācijas instrukcijai!

Tilpums:

Uzdot jautājumu

Augstas kvalitātes, augstas veiktspējas sintētiska motoreļļa (motorolleriem/skūteriem). Nodrošina izcilu eļļošanu, izcilu dzinēja veiktspēju un aizsardzību visos ekspluatācijas apstākļos. Testēts uz dzinējiem ar katalītiskajiem pārveidotājiem. Testēts uz sporta motocikliem.

Īpašības
- Augsta aizsardzība pret koroziju
- Izcila stabilitāte augstās temperatūrās
- Novērš nevēlamu nogulšņu veidošanos
- Sajaucama ar benzīnu degvielas tvertnē un atsevišķi
- Izcila sadegšana

Lietošana
Lai sajauktu eļļu kopā ar benzīnu vienkārši ielejiet to motocikla/skūtera degvielas tvertnē atbilstoši ražotāja noteiktajai attiecībai, tad iepildiet benzīnu. (degvielu ar eļļu var sajaukt arī citās sertificētās tvertnēs ar United Nation (UN) marķējumu). Atsevišķai eļļošanai sistēmai eļļa jāielej eļļas traukā. Sekot līdzi ražotāja noteiktajam eļļas daudzumam degvielā un atbilstoši ekspluatācijas instrukcijai!

Specifikācijas:

API TC
Husqvarna
ISO L-EGD
JASO FD

LIQUI MOLY iesaka šo produktu transporta līdzekļiem, kuriem ir nepieciešamas sekojošas specifikācijas: