Anti-Bakterien-Diesel-Additiv

Artikuls: 21317 28.00

Piemērots preventīvai / profilaktiskai lietošanai celtniecības tehnikas, komerctransporta, mobilo māju, automašīnu vai degvielas uzglabāšanas tvertņu dezinfekcijai, īpaši ja paredzēts nedarbināt dzinēju ilgāku laiku.
Prece šobrīd nav pieejama!

Tilpums:

Uzdot jautājumu

Antibakteriālā dīzeļdegvielas piedeva, kas plašā spektrā cīnās ar nevēlamām pelējuma un rauga baktērijām. Produkts neveido koroziju izsaucošus procesus. Produkts pārbaudīts uz jaunākajiem dzinējiem un atbilst ražotāju prasībām.  Produkts satur ļoti spēcīgas komponentes, kas nodrošina izcilu tīrību, lielisku aizsardzību pret koroziju, kā arī uzlabo dzinēja veiktspēju kopumā. Lietot produktu ievērojot drošības prasības, vienmēr izlasiet lietošanas instrukciju pirms lietošanas. 

Īpašības
- nodrošina tīras degvielas iešprices sprauslas
- samazina izplūdes gāzu piesārņojošās vielas
- neitralizē dažādas skābes
- attīra un uztur tīras degvielas tvertnes
- ļoti efektīvs
- aktīvs bakteriālo vielu iznīcinašanā 

Lietošana
Sajaukšanas attiecība 1:1000. Viens 25ml mērtrauciņš (integrēts korķī/vāciņā) pietiekams 25l dīzeļdegvielas. Preventīvai aizsardzībai pret baktēriju veidošanos, izmantot iepriekšminēto attiecību. Gadījumā, ja degvielas sistēma ir piesārņota augstā līmenī un nepieciešama augstas koncentrācijas biocīdu iejaukšanās, tad izmantot attiecību 1:200.