Viss jūsu velosipēdam

29.05.2024

Viss jūsu velosipēdam

Daudz vairāk braukšanas prieka ar LIQUI MOLY BIKE produktiem: soli pa solim ceļvedis labi uzturētam velosipēdam un e-velosipēdam.

No iekšdedzes dzinēja līdz ķēdes piedziņai
LIQUI MOLY ir vairāk nekā 65 gadu pieredze automašīnu eļļošanā. Šīs zināšanas nododam arī visiem divriteņu transportlīdzekļiem – ar un bez dzinēja.

Īpaši, ja laiks ir jauks, palielinās vēlme piedzīvot dabu uz diviem riteņiem. Taču, pirms uzkāpjat uz velosipēda, pārliecinieties, vai viss darbojas uzticami. Lai jūsu velosipēds vienmēr būtu vislabākajā formā, kad tas jums nepieciešams, jums par to ir jārūpējas atbilstoši. Mēs parādīsim, kā pielāgot savu velosipēdu jaunajai riteņbraukšanas sezonai, izmantojot mūsu visaptverošo bezrūpīgo klāstu.

1. Solis: Tīrīšana
Notīriet rupjus netīrumus un putekļus ar ļoti efektīvu un bioloģiski noārdāmu velosipēdu tīrīšanas līdzekli. Vienkārši apsmidziniet velosipēdu ar tīrīšanas līdzekli un pēc dažām minūtēm rūpīgi noskalojiet to ar ūdeni. Velosipēdu tīrīšanas līdzeklis noņem dubļus, netīrumus, putekļus un lapas, neatstājot nekādas atliekas.

Rūpīgi nosusiniet velosipēdu ar tīru drānu un attaukojiet disku bremzes un velosipēda ķēdi ar Velosipēda bremžu un ķēdes tīrītāju. Ar savu efektīvo šķīdinātāju kombināciju tas ātri un viegli notīra eļļainus un taukainus netīrumus.

2. Solis: Kopšana
Kad velosipēds ir tīrs un sauss, kā arī ķēde un bremzes ir attaukotas, rāmi var pulēt ar Bike Detailer un mikrošķiedras audumu. Tas noņems vieglus netīrumus, piemēram, putekļu vai ūdens traipus, un piešķirs skaistu spīdumu. Noblīvē gludu krāsojumu uz vairākām nedēļām un nodrošina izcilu ūdens atgrūdošu efektu, kā arī ilgstošu aizsardzību pret agresīvu apkārtējās vides ietekmi. Ilgstoši saglabā tīru apdari un samazina netīrumu saķeri. Ar patīkami augļu aromātu.

Starp citu, nelielas skrambas var izlīdzināt ar Bike Gloss Spray Wax.

3. Solis: Ieeļļošana

Visbeidzot, attaukotā velosipēda ķēde atkal jāieeļļo, lai novērstu nodilumu, koroziju un berzi, kā arī nodrošinātu vienmērīgu ķēdes gaitu. Tas ir atkarīgs no tā, kādam nolūkam velosipēds tiek izmantots, un no personīgajām vēlmēm, kura ir labākā smērviela:
- Velosipēdu ķēžu eļļa Wet Lube ir ļoti mitrumu izkliedējoša un ūdeni atgrūdoša, tāpēc īpaši piemērota mitrai videi.
- Savukārt veloķēžu eļļa Dry Lube ir vislabāk piemērota lietošanai sausos, putekļainos apstākļos.
- Universal Bike Chain Spray nodrošina ilgstošu eļļošanu gan slapjos un netīros, gan sausos un putekļainos apstākļos.
- Kā īpaša smērviela Bike Ceramic Chain Spray īpaši labi samazina berzi un nodilumu, pateicoties tā augstas veiktspējas keramikas piedevām. Tas aizsargā ķēdi un kaseti gan slapjos un netīros, gan sausos un putekļainos apstākļos.

Pēc tīrīšanas jāieeļļo arī citas kustīgās daļas. Kā universāls smērviela un kopšanas līdzeklis LM 40 Multi-functional Spray piedāvā izcilu aizsardzību pret koroziju. Tas izspiež ūdeni, padara sarūsējušās daļas atkal kustamas, izšķīdina netīrumus un nodrošina lielisku eļļošanu. Pateicoties lieliskajām šļūdes īpašībām, tas iekļūst pat šaurākajās telpās un droši novērš čīkstošus trokšņus.